• Türkçe
  • English

STICK ŞEKER 5 kg

STICK ŞEKER 5 kg

Çay veya kahve servisi yapılan her yerde ihtiyaç duyulan toz şeker, kafe, restoran ve büfelerin en çok ihtiyaç duyduğu tek kullanımlık gıdalar arasındadır. Buna bağlı olarak, stick şeker, çok fazla kullanılması ve hızla tüketilmesiyle doğru orantılı olarak yüksek miktarlarda alım ihtiyacı doğurur.

Restoran ve kafelerde masalara konulan toz şeker paketleri müşterilere istedikleri zaman istedikleri kadar şeker kullanabilme kolaylığı sağlar ve böylece çalışanlar meşgul edilmemiş olur. Özellikle self servis yapan yerlerde yoğunlukla tercih edilen ambalaj şeker, kullan-at özelliğiyle oldukça pratiktir. Çay veya kahve gibi sıcak içeceklerini alan müşteriler, şekerlerini de kendileri alırlar.

Baskılı stick şeker, diğer seçenekler olan baskısız şeker, açık toz şeker ve açık küp şekere kıyasla çok daha hijyeniktir. Bu hijyen ve logo baskılı bir ürün sunuyor olma durumu müşterileriniz için oldukça önemlidir ve markanıza değer katan etmenlerdir.

Bize vereceğiniz baskılı şeker siparişleriniz üretilir ve adresinize kadar ücretsiz kargo avantajı ile gönderilir. Müşteri odaklı anlayışımızla sipariş öncesinden sipariş sonrasına kadar tüm süreçlerde en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla alabilmeniz için çabalıyoruz. Tüm süreçlerde bize site üzerindeki iletişim kanallarından ulaşarak, aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.

 

BİRİM BRÜT GR NET GR BARKOD K.ADET
Koli 5200 GR 5000GR 08696323960095 1
AR-GE REKLAM ANKET FOTO VİDEO BÖLGELER
pembe film