• Türkçe
  • English

KURUMSAL

Şirketimizin kurucusu sayın Ziya AYHAN 1997 yılında Malatya'da toz şeker satışı yaparak şeker sektörüne ilk adımı atmıştır.
1998 yılında "CEREM" markası ile küp şeker imalatı yapmaya karar vermiştir. Malatya' da küp şekerin yeni ismi CEREM KÜP ŞEKER  olmuştur.
1999 yılında üretim alanını 1500 m2 kapalı alanda günlük 16.000 kg şeker işleme seviyesine çıkarmıştır.
1999 yılında ürün yelpazesine toz şeker, stick şeker, tek sargılı küp şeker çeşitlerini eklemiştir.
Çok kısa zamanda bölgeye açılarak; Elazığ, Bingöl, Muş, Bitlis, Van, Diyarbakır, Batman, Mardin, Şırnak, Hakkari, Adıyaman, Kahramanmaraş, Osmaniye, Adana, Hatay, Gaziantep, Cerem Küp Şeker ismini bölgelerde markalaştırıp, pazar alanını, her geçen gün siz değerli müşterilerimizin tercihiyle pazar alanını artırmaktadır.

HAKKIMIZDA
Şirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir portföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız.
Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru ürün doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmalıyız.

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun alternatifi sunmak için çabalıyoruz.
Hayallerinizdeki, tam da aklınızdaki ürünleri size sunabilmek için çağrılarınızı bekliyoruz.

MİSYONUMUZ
Müşterilerimize olası en doğru ürün seçeneklerini sunarak, sadece satış değil ürünlerin imalattan satışa kadar geçirilen her  günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.
İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.
Müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmet vermek.
Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.
Ülkemizin en büyük küp şeker üreticilerinden birisi oluşturmak.
Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek.
Reklamlara, tabelalara, duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.

VİZYONUMUZ

Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri değerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne bir şeyler katmalıdır.

Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.

Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğimizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştermekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.

Şeker sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmelliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.

AR-GE REKLAM ANKET FOTO VİDEO BÖLGELER
pembe film